لطفا صبر کنید...

قوانین سایت

خرید کردن هر یک از محصولات کانی تم به منزله ی پذیرفتن شرایط و قوانین زیر می باشد:

۱حذف کپی رایت و حقوق فارسی ساز: حذف کپی رایت بدون مشکل خواهد بود.

۲عدم دستکاری کدهای قالب : خریدار متعهد میشود بعد از دریافت قالب ، تحت هیچ شرایطی در کدهای سایت بدون هماهنگی با کانی تم دست نمیبرد در غیر این صورت ارائه پشتیبانی رایگان متوقف خواهد شد.

۳نحوه ارائه پشتیبانیپشتیبانی فقط از طریق بخش پشتیبانی برای قالبهای تجاری و از طریق بخش دیدگاهها برای قالب های رایگان، انجام خواهد شد و پشتیبانی از طریق تماس یا ایمیل انجام نخواهد شد.

۴. مدت زمان ارائه خدمات: درخواست نصب رایگان قالب ها بعد خرید انجام خواهد و مدت زمان نصب قالب ها بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت خواهد بود همچنین جواب گویی به سوالات بعد از خرید از طریق تیکت بین ۲ تا ۲۴ ساعت متغییر خواهد بود.

۵نصب رایگان قالب هافقط قالب های تجاری که خریداری شده اند به صورت رایگان نصب می شوند همچنین نصب فقط بر روی وردپرس خام انجام می شود و نصب بر روی سایت های که مطالب و محصولاتی دارند با هزینه انجام میشود.

۶محدوده فنی پشتیبانی محصولاتپشتیبانی مخصوص رفع ایرادات احتمالی موجود در قالب است نه مشکلات و ارور های وردپرس (هر چند تمام سعی ما در رفع تمامی مشکلات است اما زمان ما را یاری نمیکند) اما راهنمایی های ابتدایی مورد نیاز نیز از طریق بخش پشتیبانی، ارائه می شود.

۷محدودیت کاربرد قالب: استفاده از قالب صرفاً روی یک دامین مجاز است (کلیه محصولات کانی تم کد باز بوده و برای نامحدود دامین میتوانید استفاده کنید اما فقط یک دامین را پشتیبانی خواهیم کرد) استفاده روی دامین های بیشتر، منجر به توقف پشتیبانی خواهد شد و یا اینکه برای استفاده از دامین های بیشتر باید ۵۰% هزینه قالب پرداخت شود تا پشتیبانی از دیگر دامین ها هم انجام شود.

۸بروز رسانی محصولات: بروز رسانی محصولاتی چون قالب وردپرس و افزونه وردپرس تا ۱ سال رایگان می باشد . ( در صورت حفظ کپی رایت کانی تم بروز رسانی ها مادام العمر خواهد بود ) بعد از آن مشتری موظف است جهت دریافت بروز رسانی اکانت خود را تمدید کرده و برای مدت زمان یک سال مجددا بروز رسانی ها را دریافت کند. توجه داشته باشید گاهی برخی از قالب ها و افزونه ها توسط طراحشون از رده خارج می شوند یا طراح محصولات دیگر از آپدیت کردن محصول خود منصرف می شوند و فروش محصولشون رو متوقف می کنند , در صورت وجود همچین مواردی در رابطه با هر محصولی کانی تم نیز فروش و بروز رسانی محصول رو متوقف خواهد کرد. کانی تم در این خصوص هیچ مسئولیتی را بر عهده ندارد.

۹قالب های رایگان و سایر قالب هاقالب های رایگان فقط از طریق بخش دیدگاهها پشتیبانی می شوند. همچنین تنها قالب هایی پشتیبانی می شوند که از کانی تم دانلود شده باشند و ما مسئولیتی در قبال قالب های مشابه که از راه های دیگری به دست کاربر رسیده اند، نداریم.

این بخش به مرور زمان تغییر خواهد کرد.


قوانین ارسال فایل:
- مسئولیت انتشار کلیه فایل های قرار گرفته در سایت، به عهده ارسال کننده فایل می باشد.
- محتویات فایل نباید برخلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران باشد.
- فایل هایی که نیاز به مجوز انتشار دارند، تایید نمی گردند.
- فایل هایی که به صورت رایگان در اینترنت موجود هستند، تایید نمی گردند.


1390 - 1399 © تمامی حقوق این سایت متعلق به کانی تم می باشد، هرگونه کپی برداری از آن پیگرد قانونی خواهد داشت.