شناسه: 7740
بازدید: 38

روش افزایش بازدید سایت و وبلاگ

افزایش بازدید وبلاگ و وبسایت بخش جدانشدنی نگرانی مدیران وبسایت ها میباشد.تقریبا اکثر بازدید کنندگان سایت یا وبلاگ شما از طریق موتور های جستجو وارد می شوند پس بنابراین سئو سایت خیلی مهمه.ولی نکته ی دیگری هم وجود داره که تاثیرش چیزی از سئو کم نداره که در این مقاله به آنها اشاره می کنم.

نکات مهمی که باید توجه شود

۱- محتوای پست های شما باید بدون غلط املایی باشد

۲-محتوای پست ها باید رسا و کامل باشد و هر موضوعی که آغاز میشود تا جایی پیش برود که پاسخ های احتمالی کاربران را در بر بگیرد

۳-هدف شما جلب رضایت بازدیدکننده باشه

۴-قالب ساده سبک و منظم

۵-افزایش سرعت صفحه

سعی کنید از فلش و اسکریپت ها کمتر استفاده کنید.همچنین استفاده از عناصر گرافیکی را به حداقل برسانید.اگر سایت دارید از هاست خوب بهره ببرید و اگر از مدیریت محتوا وردپرس استفاده می کنید افزونه های زیادی نصب نکنید و …. . حتما از تصاویر با حجم پایین استفاده کنید دیگه نهایت ۶۰ یا ۷۰ کیلوبایت.

۶.نگران این نباشید که بازدید کننده چقدر دارید نگران این باشید که بازدید کننده های شما به چه میزان در سایت شما میمانند

۷-ارائه مقاله:  خیلی عالی است که شما متناسب با موضوعی که در آن فعالیت می کنید مقالات مهم و کاربردی را در وب سایت خود قرار دهید، چرا که قشر دانشجو و دانش آموز از مهمترین و بیشترین کاربران اینترنتی بوده اند و اضافه شدن بخش مقالات مرتبط می تواند سیل عظیمی از آن ها را به سمت سایت شما روانه کند. اگر هم برای شما مقدور نبود می توانید بین تقاضا دهنده مقاله و سایت هایی که مقاله ارائه می دهند واسطه شوید , از این طریق می توانید کلمات کلیدی سایت، تعداد ارجاعات به سایت , وب سایت های زیر مجموع و ترافیک روزانه خود را افزایش دهید!

 

روش افزایش بازدید سایت و وبلاگ
0 از 0 رای