شما این محصولات را انتخاب کرده‌اید

سبد خرید

  شناسه خبر: 3255
  بازدید: 183

  بهینه سازی تصاویر برای سئو در وردپرس

  همانطور که میدانید متن جایگزین تصویر (خصوصیت alt) به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوای تصاویر سایت شما را متوجه شوند و در لیست جستجوی تصاویر نمایش دهند. این متن ها همچنین برای ابزارهای خواندن متن نیز استفاده می شوند.

  به دلیل اینکه تصاویر برای موتورهای جستجو قابل درک و شناسایی نیستند با استفاده از متن جایگزین تصویر (خصوصیت alt) می توان موضوع تصویر را به موتورهای جستجو معرفی نمود.

  یکی از بهترین افزونه های وردپرس برای بهینه کردن تصاویر و تعیین خصوصیت alt برای تصاویر سایت افزونه SEO Friendly Images می باشد.

  این افزونه به صورت اتوماتیک به تصاویر سایت شما خصوصیت alt  یا title تعیین می کند. در حالت پیش فرض این افزونه برای خصوصیت alt از فقط نام عکس و برای title از نام تصویر به همراه image استفاده می کند که البته می توانید این مقدار را به دلخواه در قسمت تنظیمات افزونه تغییر دهید.

  به عنوان مثال اگر نام عکس شما kanitheme.jpg باشد به طور پیش فرض خصوصیت alt برای این تصویر میشه kanitheme و خصوصیت title میشه image of kanitheme .

  این افزونه از فرمت های زیر پشتیبانی می کند که می توانید به دلخواه آنها را تغییر دهید:

   

  بعد از نصب افزونه یک گزینه با نام SEO Image به قسمت پیشخوان وردپرس شما اضافه می شه که می توانید تنظیمات خود را اعمال کنید.

  از سئوی سایت خود لذت ببرید.
  موفق باشید

  بهینه سازی تصاویر برای سئو در وردپرس
  1 از 1 رای
  بهینه سازی تصاویر برای سئو در وردپرس

  نویسنده

  فرهاد ابراهیمی
  قیمت بالا نشانه کیفیت بالا نیست.